KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14424220
nr 1442 4220
Akvarell
Osmo Isaksson (f. 1918), . Signerad, Seine, 27x24, yttermått inklusive ram: 48x44, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 januari 2022
kl 21:04:04
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr